PAZ
  • Paylaş:

PAZ

22 ŞUBAT 2020

21:30

Ankara’dan İstanbul’a kopup gelen PAZ, ismini grubun ruhuna da ayna tutan, İspanyolca 'barış' kelimesinden alıyor. Ekip, ileride yaşanacak güzel günlerin özlemini, müziğin barıştırıcı dilini kullanarak aktarıyor. 8 parçadan oluşan 'can' albümü ile dinleyiciyi melankolik ama umutlu, isyankar ama sakin iç dünyasına davet ediyor. PAZ'ın ilk göz ağrısı “can”, Lin Records etiketiyle 1 Kasım 2019’da dinleyiciyle buluştu. Alternatif rocktan progresif rocka, post rocktan caza uzanan 8 parçalık albüm, ülkemizin hızlı değişimini ve yaşanan olaylara karşı hissedilen çaresizlik, isyan ve yeniden filizlenen umudun birbirine geçtiği üç yılı kapsayan bir dönemin de hikayesini anlatıyor. PAZ’ın çıkış albümü müzik yazarlarının da kulağına sızarak dikkat çekti ve tam not almayı başardı.

PAZ, vokal ve gitarda Barış Çakmakçı, gitarda Ufuk Evcimen, bas gitarda Erinç Odabaş ve davulda Onur Başkurt’tan oluşuyor. 

PAZ albüme dönüşmesi uzun süren ‘can’ hikayesini, müzikal yolculuklarına dokunduğu değerli müzisyen dostları ile beraber kutlamaya müzik severleri davet ediyor. Kasım 2019’da yayınlanan PAZ’ın çıkış albümü ‘can’ın ilk Ankara tanıtım konseri 22 Şubat Cumartesi, Shelter Stage’de.

Tam Bilet 35 ₺
Öğrenci 35 ₺

Bizi Sosyal Medyada Takip Edin!

Etkinliklerden En Önce Senin Haberin Olsun